Elegantní sešit pro Lindt

Společnost Lindt vyrábějící vysoce kvalitní čokoládu v elegantních obalech, hledala dárek pro své partnery a zaměstnance, který by reprezentoval její image. Zadáním bylo vytvořit praktický dárek, který by neměl skončit v šuplíku a sloužil po nějakou dobu každodennímu použití.

Problém

Firma Lindt pořádá ve všech svých zastoupeních po celém světě interní školení, na která hledala vhodné poznámkové bloky či sešity. Mělo se jednat o zcela originální a netradiční materiály, na kterých bude poznat, že jsou vyrobeny přímo pro účastníky školení.

Výsledek

Po několika jednáních jsme společně dospěli k řešení v podobě designově čistého sešitu. Vnitřek sešitu byl vyhotoven z recyklovaného papíru s tečkovanou lineaturou. Pro desky jsme vybrali karton v barvě kakaových bobů, na který jsme umístili logo vyvedené zlatým ocelotiskem. Jako doplňky jsme zvolili gumičku přes desky ve světle kávovém odsínu a za desky umístěný pauzovací papír s potiskem.

Zašlete nám nezávaznou poptávku


Nevyplňujte toto pole:

Kontaktujte přímo Lukáše

Vyřeší s Vámi firemní zakázku

Lukáš Králíček

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení