Pro firmy

Pro firmy

Chcete potěšit zaměstnance, odměnit zákazníky nebo obdarovat obchodní partnery? Nejlepší příležitost vyřešit to nějakým pěkným papírovým skvostem ve firemních barvách. Je úplně jedno, jestli jste firma malá, střední, velká a chcete obdarovat úplně všechny nebo chcete jen pár kousku pro ty nejvyšší.

Pomůžeme vám vymyslet originální dárek

Pokud máte konkrétní představu, jak vaše reklamní předměty mají vypadat, posloucháme a plníme veškerá přání. Jestli ale váháte, rozmýšlíte a nebo vůbec netušíte, jsme tu! Rozhodně vás v tom nenecháme, dáme hlavy dohromady a vymyslíme nějakou velkou parádu přesně pro vás.

Ukázky naší práce


Vánoční dárkový set

Práce na vánočních dárcích pro zaměstnance byla velmi inspirativní a tvůrčí. Zadáním bylo vytvořit praktický dárek...

Více o zakázce

Elegantní sešit

Společnost Lindt vyrábějící vysoce kvalitní čokoládu v elegantních obalech, hledala dárek pro svém partnery a zaměstnance, který by reprezentoval její image.

Více o zakázce

Jak to s námi funguje

Nejprve si vás vyslechneme

Jak, co, kolik, za kolik, pro koho, od koho, kdy a proč. To jsou jedny ze základních otázek, které si spolu rozebereme po telefonu nebo někde u kávy, abychom mohli vaše představy zhmotnit do té správné podoby.

Další krok

Načrtneme, nakreslíme a graficky znázorníme, jak by to celé ve výsledku mohlo vypadat. Navrhneme také vhodné materiály, barvy a případně makety konečného produktu, ať se na to můžete ze všech stran podívat.

Hotovo!

Pečlivě vše vyrobíme, každému kousku dáme náležitou péči a pozornost, vše zkompletujeme, připravíme a zabalíme. A s radostí a úsměvem předáváme!