CoolRetro

CoolRetro

Pro někoho je možná psaní na papír retro záležitost. Pamatujeme si, jak nám naši rodiče ukazovali dopisy, které si psali, babička stále vaří z receptů, které si zapisuje do svého notýsku, táta hrdě shovával své poznámky a náčrtky ze skauta. Jenže tohle všechno je potřeba si pamatovat. A má to své kouzlo, které bychom měli uchovávat. Měli bychom psát své poznámku a postřehy na papír, protože ten tu bude i za 50 let zase pro vaše děti.

Papír je skvělé médium, na který můžeme psát, kreslit, rýsovat nebo prostě čmárat co nás napadne. A nemusí to být jen obyčejná A4 z balíku papírů, který vyndáme z tiskárny. Můžete si vybrat z několika desek, formátů i stylů, který bude vyhovovat přesně vašim představám. Můžete si notýsek i nechat vyrobit na míru. Jenom pro sebe, určené jen na speciální věc. Můžete tak mít speciální prostor na poznámky z výletů, nebo pro plánování firemních záležitostí, nebo pro své chvilky kdy se zavřete v dílně a chystáte se postavit něco výjimečného.

Dnešní moderní doba sice papíru moc nepřeje, ale umožňuje vám užít si radost z něj naplno. Poptat výrobu přesně podle vašich preferencí nebo si vybrat z mnoha variant, na kterých se podíleli mladí designéři a výtvarníci. Vyráběn je navíc ručně, ekologicky a přesto tak, jak se to dělalo dříve.

Hranice dnes zkrátka neexistují a vše záleží jen na vaší odvaze nebo konkrétní představě. A přiznejme si, že na poradě začít psát do svého originálního bloku, je mnohem lepší, než otevřít notebook a ťukat do klávesnice jako všichni ostatní.