CoolRetro

CoolRetro

Pro někoho je možná psaní na papír retro záležitost. Pamatujeme si, jak nám naši rodiče ukazovali dopisy, které si psali, babička stále vaří z receptů, které si zapisuje do svého notýsku, táta hrdě shovával své poznámky a náčrtky ze skauta. Jenže tohle všechno je potřeba si pamatovat. A má to své kouzlo, které bychom měli uchovávat. Měli bychom psát své poznámku a postřehy na papír, protože ten tu bude i za 50 let zase pro vaše děti.

Papír je skvělé médium, na který můžeme psát, kreslit, rýsovat nebo prostě čmárat co nás napadne. A nemusí to být jen obyčejná A4 z balíku papírů, který vyndáme z tiskárny. Můžete si vybrat z několika desek, formátů i stylů, který bude vyhovovat přesně vašim představám. Můžete si notýsek i nechat vyrobit na míru. Jenom pro sebe, určené jen na speciální věc. Můžete tak mít speciální prostor na poznámky z výletů, nebo pro plánování firemních záležitostí, nebo pro své chvilky kdy se zavřete v dílně a chystáte se postavit něco výjimečného.

Dnešní moderní doba sice papíru moc nepřeje, ale umožňuje vám užít si radost z něj naplno. Poptat výrobu přesně podle vašich preferencí nebo si vybrat z mnoha variant, na kterých se podíleli mladí designéři a výtvarníci. Vyráběn je navíc ručně, ekologicky a přesto tak, jak se to dělalo dříve.

Hranice dnes zkrátka neexistují a vše záleží jen na vaší odvaze nebo konkrétní představě. A přiznejme si, že na poradě začít psát do svého originálního bloku, je mnohem lepší, než otevřít notebook a ťukat do klávesnice jako všichni ostatní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení